Testy alergiczne

Jedna z podstawowych zasad prowadzenia wojny, mówi, że aby skutecznie walczyć z przeciwnikiem trzeba go najpierw dobrze poznać. Dzięki Naszym testom alergicznym będziemy w stanie zdiagnozować rodzaj Państwa alergii, jednocześnie dobierając skuteczną metodę walki z nim.

untitled-2.pngW gabinecie AlergiaTest Lublin wykonujemy bezbolesne testy alergiczne ponad 130 alergenów (z możliwością rozszeżenia do 1000 alergenów): pokarmowych, dodatków spożywczych (barwników, konserwantów, emulgatorów, przeciwutleniaczy, substancji zapachowych, słodzących, leków i innych); pyłków (traw, krzewów, drzew, chwastów, zbóż, kwiatów), naskórków i sierści zwierząt, piór, tkanin, pleśni. Test obciążeniowy umożliwia wykrycie: toksyn pasożytów (robaków, pierwotniaków, grzybów, bakterii), insektów, substancji rakotwórczych, metali toksycznych, pestycydów, chemicznych toksyn domowych i przemysłowych. Jest to jedyna metoda testowania i likwidowania alergii, również u niemowląt i kobiet w ciąży.

Podczas postępowania leczniczego, elektrody aparatu BICOM pełnią funkcję anteny odbierającej lub przekazującej sygnał. Generalnie podczas zabiegu nic się nie odczuwa. Czasami jednak występuje lekkie uczucie ciepła, szczególnie w tych miejscach, które nie są zdrowe. Terapia z zastosowaniem drgań własnych Pacjenta uzupełnia leczenie klasyczne, nie zaburza działania leków, ani nie wpływa ujemnie na ich wchłanianie. Jednak wskazane jest, aby badania wykonywać w okresie, w którym nie przyjmujemy żadnych lekarstw.

W naszym gabinecie wykonujemy bezinwazyjne i bezbolesne komputerowe testy alergiczne. Testy trwają około 30 minut, a ich wyniki (dzięki automatycznej sygnalizacji urządzenia) znane są praktycznie od razu. Bez obawy można je wykonywać nawet u małych dzieci i niemowląt, jak również kobiet w ciąży. Standardowa wizyta obejmuje testy alergiczne ponad 130 podstawowych alergenów (z możliwością rozszerzenia ich do ponad 1000 alergenów), jakie występują w naszym codziennym otoczeniu. Istnieje też możliwość testowania indywidualnie dostarczonych substancji, na które istnieje ryzyko alergii u danej osoby, na przykład kosmetyków i detergentów. Warto dodać, że Pacjent w dniu testu alergicznego nie powinien brać leków przeciwalergicznych oraz spożywać alkoholu.

Zapraszamy Państwa do gabinetu AlergiaTest w Lublinie!