Terapie przeciwbólowe

W dzisiejszych czasach, tempo życia ludzi (na całym Świecie) jest o wiele szybsze niż w latach ubiegłych. Aby nie zostać w tyle, ciężko pracujemy, nie mając czasu na regenerację naszego organizmu. Z czasem zaczynają pojawiać się bóle mięśni i przeciążonych stawów, zwyrodnienia kręgosłupa, czy też dyskopatie. My zaś stosujemy półśrodki, w postaci leków przeciwbólowych, nie zastanawiając się nad przyczyną takiego stanu rzeczy. Przez chroniczny brak czasu, bagatelizujemy sygnały wysyłane przez nasz organizm. Zdrowie spada w hierarchii wartości na2[2].png dalsze pozycje. My zaś czujemy się coraz gorzej…

Na szczęście, dzięki latom doświadczeń i eksperymentów, jesteśmy obecnie w stanie skutecznie przeciwdziałać wszelkim zmianom patologicznym, występującym w naszym organizmie. AlergiaTest Lublin prezentuje Państwu niezwykle skuteczną terapię przeciwbólową z zastosowaniem aparatu BICOM.

Owa terapia przeprowadzona zostaje w oparciu o stan zdrowia Pacjenta i uprzednio przeprowadzony z nim wywiad. Dzięki tym zabiegom jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie częstotliwości magnetyczno-lecznicze, a tym samym skutecznie likwidować patologiczne zmiany, powodujące ból.

Terapia biorezonansem jest całkowicie bezpieczna, nie wiąże się z przerwą w normalnym leczeniu, nie wpływa też na wchłanianie leków. Jedynym przeciwwskazaniem do terapii jest: posiadanie rozrusznika serca, pierwszy trymestr ciąży bądź też chemioterapia.

Pozbądźmy się bólu raz na zawsze. Dzięki terapii przeciwbólowej BICOM jest to możliwe!