Terapie odchudzające

Każdy z nas, niezależnie od wieku, chce mieć piękną i szczupłą sylwetkę. Głodzimy się, ćwiczymy, stosujemy udziwnione diety. Mimo wszystko nasze wysiłki często idą na marne. A przecież atrakcyjny wygląd jest niezwykle pomocny w karierze i życiu osobistym praktycznie każdego człowieka.

Dzięki kilku zabiegom, z wykorzystaniem aparatu BICOM, zrealizują Państwo swoje marzenia o zgrabnej sylwetce. Uzyskany efekt jest długotrwały, dzięki czemu możecie zapomnieć o tak zwanym efekcie jojo.

Celem terapii odchudzającej, przy wsparciu aparatu BICOM, jest wyeliminowanie blokad metabolicznych, uaktywnienie metabolizmu i korzystne wpłynięcie na nasz układ hormonalny. Dzięki tym działaniom, udaje się sk2[1].pngutecznie wygasić pragnienie głodowe i przyspieszyć usuwanie z organizmu zbędnych produktów przemiany materii i energii. Zabiegi odchudzające z pomocą aparatu BICOM są bezbolesne i nie powodują żadnych efektów ubocznych.

Metoda biorezonansu wyeliminuje z Twego ciała wszelkie zanieczyszczenia i substancje szkodliwe.Jednak substancje metaboliczne, które produkowane są podczas tracenia wagi, muszą być usunięte. Dlatego niezmiernie ważne jest, aby pić co najmniej dwa litry wody dziennie w czasie całego okresu trwania terapii. Jedynie woda (o niskiej zawartości minerałów) może wypukać i wyeliminować z naszego organizmu wszystkie szkodliwe substancje.

Niekiedy po przeprowadzonej terapii pojawia się: uczucie zmęczenia, wypieki, dreszcze i lekka potliwość. Są to naturalne reakcje ludzkiego organizmu (na terapię biorezonansową) i zazwyczaj bardzo szybko ustępują.

 Serdecznie zapraszamy osoby, mające problem z nadwagą do skorzystania z terapii odchudzającej BICOM. Wystarczy tylko kilka zabiegów, abyście stracili zbędne kilogramy!