AlergiaTest

Testy alergiczne odczulanie Bicom BRT Alergia Lublin

Autoryzowany gabinet terapii Biorezonansowej Bicom BRT

lublin, w lublinie, łęczna, świdnik, zamość, kraśnik, nałęczów, puławy, biłgoraj, lubartów, radom, parczew, opole lubelskie, chełm, krasnystaw, sandmierz, janów lublski

Alergia Lublin Alergia w Lublinie Alergia Świdnik Alergia Kraśnik Alergia Puławy Alergia Zamość

Papierosy - trendy???

Papierosy - trendy??? Rzuć Palenie Lublin We wczesnych latach 60 XX wieku firma Marlboro stworzyła serię reklam, których bohaterem był tak zwany Marlboro Man. Postać ta, przedstawiana jako samotny kowboj, utożsamiała takie "męskie cechy" jak wolność i niezależność. Nieodłącznym atrybutem Marlboro Man'a stały się papierosy wyżej wymienionej marki. Dzięki tej kampanii reklamowej papierosy stały się bardzo popularne wśród mężczyzn, a sami palacze zaczęli być bardzo trendy. Jednak niewiele osób wie, że wszyscy trzej Marlboro Mani zmarli na choroby wywołane nałogiem nikotynowym (rozedma i rak płuc).

W okresie boomu na muzykę rockową i metalową, muzycy tworzący w tych gatunkach stali się chodzącymi reklamami wyrobów nikotynowych. Młodzieńcy, chcąc naśladować swoich idoli, zaczęli sięgać po papierosy. Fascynacja i ciekawość szybko zmieniała się w przykry nałóg, często towarzyszący im do końca życia.

Dzisiaj, część z palaczy, uświadomiona zgubnymi skutkami tegoż nałogu, stara się zerwać z nim zerwać. W większości miejsc publicznych palenie jest zakazywane. Nałogowcy zostają wykluczani z życia kulturalnego. Ceny papierosów wciąż wzrastają. Palacze (między innymi poprzez swój brzydki oddech) budzą coraz większą dezaprobatę wśród społeczeństwa. Palenie przestaje być modne. Staje się raczej klatką, w której uwięzieni są ludzie słabej woli, nie będący w stanie zerwać z nałogiem.

Nie dajmy się zniewolić ! Terapia antynikotynowa jest kluczem, pozwalającym uwolnić się z więzienia, jakim jest nałóg.