AlergiaTest

Testy alergiczne odczulanie Bicom BRT Alergia Lublin

Autoryzowany gabinet terapii Biorezonansowej Bicom BRT

lublin, w lublinie, łęczna, świdnik, zamość, kraśnik, nałęczów, puławy, biłgoraj, lubartów, radom, parczew, opole lubelskie, chełm, krasnystaw, sandmierz, janów lublski

Alergia Lublin Alergia w Lublinie Alergia Świdnik Alergia Kraśnik Alergia Puławy Alergia Zamość

Bierne palenie

Bierne palenie Rzuć Palenie Lublin Spalanie tytoniu owiniętego "papierową koszulką" w wysokiej temperaturze jest procesem chemicznym. W jego wyniku powstaje wiele groźnych trucizn. Dym tytoniowy składa się z prawie 4000 związków chemicznych, w tym ponad 40 to substancje rakotwórcze. Gorzką prawdą dla palaczy jest fakt, że ich palenie może być przyczyną poważnych kłopotów zdrowotnych najbliższych im osób. Bierne palenie niesie za sobą identyczne skutki co palenie aktywne. Boczny strumień dymu tytoniowego zawiera 35 razy więcej dwutlenku węgla i 4 razy więcej nikotyny niż dym wydychany przez aktywnych palaczy. Dzieci mieszkające z palaczami są ofiarami wymuszonego, biernego palenia. Ich układ oddechowy rozwija się gorzej. Dym tytoniowy jest najczęściej źródłem substancji uczulających. Wymuszony kontakt z nim może prowadzić nie tylko do łzawienia oczu, alergii, kaszlu i napadów astmy oskrzelowej, ale również do wielu innych poważnych chorób. Żony palących mężów chorują dwukrotnie częściej na raka płuc niż partnerki mężczyzn niepalących. Badania naukowe wskazują na przyczynowy związek wymuszonego, biernego palenia z zawałem serca.Spalanie tytoniu owiniętego "papierową koszulką" w wysokiej temperaturze jest procesem chemicznym. W jego wyniku powstaje wiele groźnych trucizn. Dym tytoniowy składa się z prawie 4000 związków chemicznych, w tym ponad 40 to substancje rakotwórcze. Gorzką prawdą dla palaczy jest fakt, że ich palenie może być przyczyną poważnych kłopotów zdrowotnych najbliższych im osób. Bierne palenie niesie za sobą identyczne skutki co palenie aktywne. Boczny strumień dymu tytoniowego zawiera 35 razy więcej dwutlenku węgla i 4 razy więcej nikotyny niż dym wydychany przez aktywnych palaczy. Dzieci mieszkające z palaczami są ofiarami wymuszonego, biernego palenia. Ich układ oddechowy rozwija się gorzej. Dym tytoniowy jest najczęściej źródłem substancji uczulających. Wymuszony kontakt z nim może prowadzić nie tylko do łzawienia oczu, alergii, kaszlu i napadów astmy oskrzelowej, ale również do wielu innych poważnych chorób. Żony palących mężów chorują dwukrotnie częściej na raka płuc niż partnerki mężczyzn niepalących. Badania naukowe wskazują na przyczynowy związek wymuszonego, biernego palenia z zawałem serca.

Bierne palenie niesie ze sobą identyczne skutki zdrowotne, co aktywne palenie papierosów. Powoduje nieżyt oskrzeli, zapalenie płuc, zapalenie migdałków podniebiennych, zapalenie zatok obocznych nosa, wysiękowe zapalenie ucha, obturacyjne zapalenie oskrzeli i astmę oskrzelową.