AlergiaTest

Testy alergiczne odczulanie Bicom BRT Alergia Lublin

Autoryzowany gabinet terapii Biorezonansowej Bicom BRT

lublin, w lublinie, łęczna, świdnik, zamość, kraśnik, nałęczów, puławy, biłgoraj, lubartów, radom, parczew, opole lubelskie, chełm, krasnystaw, sandmierz, janów lublski

Alergia Lublin Alergia w Lublinie Alergia Świdnik Alergia Kraśnik Alergia Puławy Alergia Zamość

Koszty leczenia

Test alergiczny

170 zł - Wizyta lekarska wraz z testem podstawowym obejmującym grupę ponad 130 alergenów. Badanie wykonywane jest przez lekarza. Test zawiera grupę reprezentacyjną alergenów różnych typów (m.in. alergeny pokarmowe, roztocza, grzyby pleśniowe, pyłki traw i drzew, śierści zwierząt, metale, chemia spożywcza).

 

Testy dodatkowe szczegółowe: m.in. pyłki, grzyby pleśniowe, chemia spożywcza, metale.

100 zł - dla pacjentów z aktualnym testem podstawowym.

170 zł - dla pacjentów bez aktualnego testu podstawowego (Wizyta lekarska wraz z testem).

 

Dodatkowo podczas testu lekarz może sprawdzić alergeny doniesione przez pacjenta np. posypki używane przy niemowlakach, kosmetyki itp.

 

Test na obecność pasożytów

100 zł - Test podstawowy obejmuje grupę 20 pasożytów. Test zawiera grupe reprezentacyjną pasożytów najczęściej występujących w Polsce.

170 zł - Test szczegółowy grupy ponad 100 pasożytów.

 

Odczulanie

Mamy możliwość odczulenia wszystkich alergenów które posiadamy oraz alergenów doniesionych przez pacjenta - Na skuteczne odczulenie alergenów centralnych wymagane są 3 wizyty, na pozostałe alergeny jedna. Odczulanie jest na tyle skuteczne że pozwala nam dać swoistą "gwarancje na zdrowie" A co za tym idzie, każdy alergen po odczuleniu jest u nas sprawdzany i w razie jakichkolwiek wątpliwości co do skutecznego odczulenia*, jest wykonywana bezpłatna powtórka/powtórki aż do momentu uzyskania satysfakcjonującego wyniku.

30/40 zł - w zależności od rodzaju alergenu (Odczulania możliwe są tylko na podstawie testu, który został wykonany w naszym gabinecie).*Z przyczyn często niezależnych średnio co 100 alergen nie odczula się za pierwszym razem, wynika to z różnych przyczyn: niezachowania diety itp.

 

Terapie przeciwbólowe

50 zł - Aparat BICOM 2000 pozwala leczyć, bądź wspomagać leczenia ponad 1000 jednostek chorobowych. Terapie są indywidualnie ustawiane przez naszych lekarzy.

 

Terapia antynikotynowa

100 zł - Pozwala skutecznie i szybko uporać się z nałogiem palenia papierosów niezależnie od stażu palenia oraz ilości wypalanych papierosów dziennie.

Informacje na temat innych terapii oraz ich kosztów udziela państwu nasi konsultanci pod numerem telefonu 081 473-55-42.

Terapia odchudzająca

80 zł - W tym wypadku leczenie polega na pobudzeniu metabolizmu Pacjenta, dzięki czemu szybciej spalane są węglowodany i tłuszcze. Metoda biorezonansu eliminuje z organizmu zanieczyszczenia i substancje szkodliwe. Największą zaletą tego typu terapii jest brak tak zwanego efektu jojo. Ilość zabiegów zależy od stopnia nadwagi Pacjenta. Sugeruje się odbycie 10 zabiegów w przeciągu 10 tygodni.Informacje na temat innych terapii oraz ich kosztów z chęcią udzielą Państwu nasi konsultanci pod numerem telefonu: 081 473-55-42.