Koszty leczenia

Test alergiczny

Promocja do końca lutego na test alergiczny podstawowy:  300 zł 280 zł - Wizyta lekarska wraz z testem podstawowym obejmującym grupę ponad 130 alergenów. Badanie wykonywane jest przez lekarza. Test zawiera grupę reprezentacyjną alergenów różnych typów (m.in. alergeny pokarmowe, roztocza, grzyby pleśniowe, pyłki traw i drzew, śierści zwierząt, metale, chemia spożywcza).

 

Testy dodatkowe szczegółowe: m.in. pyłki, grzyby pleśniowe, chemia spożywcza, metale.

150 zł - dla pacjentów z aktualnym testem podstawowym.

250 zł - dla pacjentów bez aktualnego testu podstawowego (Wizyta lekarska wraz z testem).

Dodatkowo podczas testu lekarz może sprawdzić alergeny doniesione przez pacjenta np. posypki używane przy niemowlakach, kosmetyki itp.

 

Test na obecność pasożytów

150 zł - Test podstawowy obejmuje grupę 20 pasożytów. Test zawiera grupe reprezentacyjną pasożytów najczęściej występujących w Polsce.

200 zł - Test szczegółowy grupy ponad 100 pasożytów.

 

Odczulanie

50zł - cena odczulania.

Odczulania możliwe są tylko na podstawie testu, który został wykonany w naszym gabinecie.

Mamy możliwość odczulenia wszystkich alergenów, które posiadamy oraz alergenów doniesionych przez pacjenta - Na skuteczne odczulenie alergenów centralnych wymagane są 3 wizyty, na pozostałe alergeny jedna.

*Z przyczyn często niezależnych średnio co 100 alergen nie odczula się za pierwszym razem, wynika to z różnych przyczyn: niezachowania diety itp.

 

Terapie przeciwbólowe i inne

100 zł - Aparat BICOM 2000 pozwala leczyć, bądź wspomagać leczenia ponad 1000 jednostek chorobowych.

 

Terapia antynikotynowa

150zł - Pozwala skutecznie i szybko uporać się z nałogiem palenia papierosów niezależnie od stażu palenia oraz ilości wypalanych papierosów dziennie.

 

Terapia znosząca uzależnienie na słodycze

50zł - zazwyczaj po jednej terapii zauważalny jest efekt. Terapię możemy wykonać na np. czekoladę, czysty cukier, bądź inny ulubiony słodycz.

 

Terapia odchudzająca

50 zł - W tym wypadku leczenie polega na pobudzeniu metabolizmu Pacjenta, dzięki czemu szybciej spalane są węglowodany i tłuszcze. Metoda biorezonansu eliminuje z organizmu zanieczyszczenia i substancje szkodliwe. Największą zaletą tego typu terapii jest brak tak zwanego efektu jojo. Ilość zabiegów zależy od stopnia nadwagi Pacjenta. Sugeruje się odbycie 10 zabiegów w przeciągu 10 tygodni.

 

 

Informujemy, iż Gabinet Alergiatest nie posiada w zakresie swoich usług wystawiania zaświadczeń.

Informujemy, iż w gabinecie nie ma możliwości płatności kartą.