Inne terapie

Ból-złodziej czasu

Ból-złodziej czasu - pain-1015574__340.jpg

Ból to przykre wrażenie emocjonalno-zmysłowe, powstające pod wpływem bodźców uszkadzających tkankę lub zagrażającej jej uszkodzeniem.Wysyła on maksymalny bodziec, specyficzny dla danego receptora. Przykładowo silny bodziec akustyczny powoduje ból lokalizowany w uchu.

Ciężej o pracę

Ciężej o pracę - 4[2].png

W dzisiejszych czasach, w pracy, liczy się nie tylko posiadane wykształcenie, ale także i odpowiednia prezencja. Stąd też osoby z tatuażami lub bliznami w widocznych miejscach mają często problemy ze zdobyciem wymarzonej posady. 

Otyłość to choroba

Otyłość to choroba - 3[2].png

W Polsce około 60% mężczyzn i 50% kobiet cierpi na nadwagę. Jest ona przyczyną wielu problemów zdrowotnych, m.in. chorób: serca, układu pokarmowego i krążenia, stawów, kręgosłupa, nadciśnienia tętniczego, cukrzycy, hiperlipidemii oraz zaburzeń hormonalnych.

Terapie odchudzające

Terapie odchudzające - 2[1].png

Każdy z nas, niezależnie od wieku, chce mieć piękną i szczupłą sylwetkę. Głodzimy się, ćwiczymy, stosujemy udziwnione diety. Mimo wszystko nasze wysiłki często idą na marne. A przecież atrakcyjny wygląd jest niezwykle pomocny w karierze i życiu osobistym praktycznie każdego człowieka.

Terapie przeciwbólowe

Terapie przeciwbólowe - 2[2].png

W dzisiejszych czasach, tempo życia ludzi (na całym Świecie) jest o wiele szybsze niż w latach ubiegłych. Aby nie zostać w tyle, ciężko pracujemy, nie mając czasu na regenerację naszego organizmu.