BICOM 2000

BICOM 2000

BICOM 2000 - 3[3].png

Dzisiejszym Pacjentom szczególnie zależy na szybkiej i skutecznej terapii BRT. Każdy z Nas chciałby poczuć zmianę już podczas pierwszego zabiegu odczulania. Jest to wyjątkowo ważne dla osób, które boleśnie cierpią z powodu choroby jaką jest alergia.

Biorezonans

Biorezonans - 1[1].png

U naukowych podstaw terapii biorezonansowej BRT leżą najnowsze dokonania z dziedziny biofizyki, fizyki kwantowej oraz wielowiekowe doświadczenia medycyny chińskiej. Badania biofizyczne ostatnich 20 lat dostarczyły licznych dowodów na istnienie "biofizykalnej płaszczyzny sterującej"...

Literatura

Literatura - 5[1].png

Książki prezentowane w kategorii “Literatura” przeznaczone są dla wszystkich, którzy poszukują wiedzy w takich dziedzinach jak medycyna, historia medycyny, wielcy i znani lekarze, służba zdrowia oraz opieka zdrowotna. Wśród posiadanej literatury znajdziemy wielu znanych pisarzy w branży medycznej takich jak: Smith W.C, Adey W. R. itp.

Zasada działania

Zasada działania - 9.png

Termin "terapia biorezonansowa (BRT)" został stworzony w 1987 na określenie "terapii drganiami własnymi organizmu pacjenta". Jej twórcą jest niemiecki lekarz dr Franz Morell, który po raz pierwszy przedstawił możliwości jej zastosowania w 1977.